Ahj liďunci :)

25. září 2007 v 15:27 | Karol |  >> Moje kecy
Ahojky lidušci Obrázek “http://im.lide.cz/smile/40009.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Tak já se omlouvám, že sem tolik věcí zase nedávám, ale věřte mi, že mít společnej comp se sestrou je poděsObrázek “http://im.lide.cz/smile/39955.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.!!! Já sem sem dostanu na 2 hodiny denně a tak toho sem nikdy moc nedám Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39971.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Zrovna dneska mám ale štěstí, páč se séga rozhodla dívat na telku díky bohu!Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39990.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. a tak plánuju ňáký pictíky a 1. Klubovku Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39909.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Členové klubíku připravte se Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39909.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. No jinak dneska bylo pěkně hnusně a tak nic moc... ani ven nemůžu a strááášně mě to deptáObrázek “http://im.lide.cz/smile/39904.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..... no nic... já se vrhnu na ňákou pořádnou práci sem na blog Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39972.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. Tak zatím čusky Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39909.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Karol
PS: Mám new Skámošáček, kterýmu sem dělala i disign Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39909.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. - http://tretka-cetka.blog.cz a majitelka se jmenuje Terry Obrázek “http://im.lide.cz/smile/39954.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čusky človíčku... Je tady taký zákon víš...

Klikni nebo život!

Komentáře

1 KIRAjalk KIRAjalk | E-mail | Web | 11. července 2018 v 21:13 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/feet-swelling-after-pregnancy-how-to-deal-with-this-issue>feet swelling after pregnancy</a>

2 Kulterm Kulterm | E-mail | Web | 14. srpna 2018 v 0:06 | Reagovat

Lump armpit brings discomfort, aches. to Postpone trip in the hospital should not. Bulge under the muscle cavity may become dangerous illness. However most often it is result regular use antiperspirants, violation rules personal hygiene, excessive sweating. Inflammation causes narrow blouse, alien razor, the virus.
<a href=http://armpit.info/painful-lump-under-armpit>i have a lump under my armpit</a>  
Discomfort under the arm, redness, lump getting hot? This is the boil that should should, then take antibiotics. In the first stage treat lotions, anti-inflammatory medicines. If the ailment switched to second stage, shown surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.